loader image

Sinop Antik Otel

Odalarımız

Sinop Antik Otel’de her konuğumuza kişiselleştirilmiş ve samimi bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz. Rahat odalarımız, evden uzaktaki bir evin sıcaklığını ve karakterini korurken modern olanaklar sunmak için özenle tasarlanmıştır.

Sizleri büyüleyecek nefes kesici karadeniz manzarasına sahip odalarımızda konforu ve huzuru bir araya getirdik. Tatiliniz süresince tüm detayları ile sizin ve ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilendik. Modern olanaklarla kendinizi konfor ve stilin içine bırakın. 

Standart Oda

17 m² | 2 Yetişkin

Dubleks Oda

26 m² | 2 Yetişkin + 2 Çocuk

Suit Oda

32 m² | 2 Yetişkin + 2 Çocuk

Giriş / Çıkış Saati

Standart check-in saatimiz 14:00’dır. Erken giriş yapmanız gerekiyorsa lütfen bizimle önceden iletişime geçin; müsaitlik durumuna bağlı olarak talebinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

Giriş yapmak için geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesi (pasaport, ehliyet) ve masraflar için bir kredi kartı ibraz etmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz varsa lütfen onay numaranızı hazır bulundurun.

Bu konuda ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Konaklamanız sırasında oluşabilecek arızi masrafları karşılamak için kredi kartınızdan bir güvenlik depozitosu veya ön provizyon talep edebiliriz. 

Ücret ve İptal

İletişim numaramızdan bizleri arayarak ekip arkadaşlarımızın yardımıyla rezervasyonunuzu yapabilir ya da websitemiz üzerinden rezervasyon için yönlendirdiğimiz bağlantı ile sizlerde kolayca yapabilirsiniz.

Çoğu rezervasyon değiştirilebilir veya iptal edilebilir, ancak bu durum otelimizin koşullarına ve müsaitlik durumuna bağlı olarak değişebilir. Lütfen rezervasyonunuz hakkında yardım için bizimle iletişime geçin.

İptal politikamız koşullara ve rezervasyon türüne bağlı olarak değişmektedir. Rezervasyon işlemi sırasında veya onay e-postanızda iptal politikamız hakkında ayrıntılı bilgiyi ekip arkadaşlarımız sizlere iletecektir.

Evet, rezervasyon yapmak için genellikle asgari bir yaş şartı vardır. Belirli yaş gereksinimleri için lütfen ekip arkadaşlarımızdan bilgi alınız.

Otelimiz Hakkında Genel Bilgilendirme

Malesef hayır, otelimizin havalimanı servis hizmeti bulunmamaktadır.

Evet otelimizde misafirlerimiz için otopark olanakları sunuyoruz.

Evet, belirli manzaralara yönelik talepleri karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz, ancak bunlar müsaitlik durumuna bağlı ve fiyat farkı olabilmektedir. Rezervasyon yaparken tercihinizi belirtebilirsiniz, biz de bunu yerine getirmek için her türlü çabayı göstereceğiz.

Malesef hayır, otelimizde evcil hayvanlara diğer misafirlerimizin ve can dostlarımızın iyiliği için müsade edilmemektedir.

HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEKTEN ÇEKİNMEYİN